Kredyt SMS

Twój doradca finansowy

Błyskawiczna pożyczka wyłącznie przez SMS

Mnóstwo firm udzielających pożyczek podkreśla w reklamach szybkość z jaką wydawana jest decyzja o pożyczce oraz szybkość przelania gotówki na nasz rachunek bankowy. Niestety reklamy mało kiedy są prawdziwe. W prawdziwym świecie czas udzielenia pożyczki w banku jest dość długi. Jedyną prawdziwą błyskawiczną metodą na pożyczkę są pożyczki udzielane przez.

Kredyt przez SMS to oferta kredytowa, która pozwala nam wysłać wniosek o pożyczkę przez wiadomość SMS. Wygląda to tak, że w treści SMSa wpisujemy dane personalne (imię oraz nazwisko, pesel i numer konta) i wysokość kredytu i wysyłamy go pod podany numer. W odpowiedzi nawet w kilka minut pieniądze przychodzą na nasze konto.

Więcej o tym jak wygląda wysyłanie wniosku o kredyt przez wiadomość SMS możecie poczytać na tej stronie: chwilówki sms.

rachunek bankowy

Jest to bardzo szybki sposób na pożyczenie pieniędzy. O taki pożyczkę możemy się starać o dowolnej godzinie, nawet w środku nocy gdy potrzebujemy środków finansowych na już. Jednak wszystko co ma swoje plusy ma też i wady. Tutaj minusem są małe kwoty o jakie możemy się starać. Najczęściej nie są one większe od tysiąca euro.