Kredyt SMS

Twój doradca finansowy

Dla kogo pożyczka SMS?

W ostatnich miesiącach kredyty przez SMS to bardzo popularny produkt kredytowy. Jednak nie wszyscy mieli już z nim styczność. Bardzo dużo ludzi ciągle nie wie jak używać kredytów SMS i dla jakiej grupy są one korzystne. Postaram się was doinformować w dzisiejszym artykule.

Zastanawiając się nad tym dla kogo są kredyty SMS powinniśmy spojrzeć na proces ich udzielania oraz ich parametry. Na samym początku zauważymy, że zaciągnięcie takiej pożyczki wymaga od nas posiadania telefonu komórkowego oraz umiejętności wysyłania SMS-ów. Mimo wszystko dużo starszych ludzi ciągle nie ufa takiej technologii, dlatego pożyczki SMS są dedykowane przede wszystkim do ludzi młodych.

złotówki

Natomiast nie duża suma o jaką możemy pożyczyć oraz niezwykle krótki okres spłaty pożyczki przekazuje nam, że jest to kredyt przede wszystkim dla osób, które potrzebują gotówki na szybko, ale w niewielkich ilościach. Jest to więc idealne rozwiązanie jeśli jesteśmy na zakupach i zabrakło nam środków finansowych, albo dla przedsiębiorców, którzy muszą opłacić, na przykład podatki, lecz w danym miesiącu nie odnieśli dochodu.