Kredyt SMS

Twój doradca finansowy

Plusy pożyczki SMS

Mówiąc o pożyczkach przez SMS przede wszystkim musimy wymienić ich plusy, ponieważ to one sprawiają, że warto je zaciągnąć.

Na początku listy plusów jestem zmuszony umieścić szybkość realizacji opisywanych pożyczek. Mnóstwo kredytów SMS posiada pół automatyczny system, który pozwala na błyskawiczne przydzielenie kredytu. Oznacza to, że pieniądze dostaniemy praktycznie natychmiast, nawet gdy wyślemy SMS w nocy.

Oczywiście szybkość przyznania kredytu to nie jedyna zaleta takich pożyczek. Bardzo ważne jest także, że kredyty SMS nie wymagają dobrej zdolności kredytowej. Najczęściej nie są także analizowane nasze zaległości w BIK. Dzięki temu przedstawianą pożyczkę otrzymają nawet ludzie, którym udzielać kredytów nie chcą banki.

Środki Finansowe

Ostatnim plusem kredytów SMS jest brak potrzeby kontaktu z bankiem poza wysłaniem kilku SMSów. Dla wielu ludzi ma to duże znaczenie, ponieważ nie każdy lubi jeździć po bankach i zmagać się z panującą tam biurokracją. W kredytach przez SMS jedyne co będziemy musieli zrobić to napisać wiadomość SMS z swojego telefonu.

Więcej informacji o pożyczkach przez SMS znajdziecie na: sms 365