Kredyt SMS

Twój doradca finansowy

Kredyty przez SMS

Pożyczki zaciągane przez SMS zyskują coraz większą sławę, dlatego postaram się je omówić w tym dziale, aby już dłużej nie były dla was wielką niewiadomą. Najistotniejszą zaletą takich pożyczek jest duża prostota ich zaciągnięcia. Wystarczy wysłać kilka smsów i pieniądze znajdą się na naszym rachunku bankowym. Niestety kilkadziesiąt miesięcy temu kiedy taka forma pożyczki wchodziła na rynek cena tego typu pożyczki była niezwykle wysoka, dlatego większość osób zraziło się do pożyczki przez SMS.

Warto jednak wiedzieć, że sytuacja ta bardzo się zmieniła i pożyczki SMS mają już oprocentowanie podobne do zwykłych chwilówek. Można się o tym przekonać odwiedzając stronę internetową: sms kredyt.

Jest to równoznaczne z tym, że już nie powinniśmy unikać takich kredytów i możemy z nich korzystać gdy zabraknie nam pieniędzy. Zanim jednak zdecydujemy się na jakąkolwiek firmę, która udziela takich pożyczek powinniśmy zrobić rozeznanie na rynku, ponieważ różnice w ofertach poszczególnych firm są niezwykle duże.

Pieniądze

Musimy także pamiętać, że kredyty SMS są udzielane na niezwykle krótki czas. Najczęściej na jeden miesiąc. Oczywiście istnieje możliwość wydłużenia terminu spłaty, lecz wiąże się to z dodatkowymi opłatami.