Kredyt SMS

Twój doradca finansowy

Kredyty przez SMS

Pożyczki zaciągane przez SMS zyskują coraz większą sławę, dlatego postaram się je omówić w tym dziale, aby już dłużej nie były dla was wielką niewiadomą. Najistotniejszą zaletą takich pożyczek jest duża prostota ich zaciągnięcia. Wystarczy wysłać kilka smsów i pieniądze znajdą się na naszym rachunku bankowym. Niestety kilkadziesiąt miesięcy temu kiedy taka forma pożyczki wchodziła na rynek cena tego typu pożyczki była niezwykle wysoka, dlatego większość osób zraziło się do pożyczki przez SMS.

Plusy pożyczki SMS

Mówiąc o pożyczkach przez SMS przede wszystkim musimy wymienić ich plusy, ponieważ to one sprawiają, że warto je zaciągnąć.

Na początku listy plusów jestem zmuszony umieścić szybkość realizacji opisywanych pożyczek. Mnóstwo kredytów SMS posiada pół automatyczny system, który pozwala na błyskawiczne przydzielenie kredytu. Oznacza to, że pieniądze dostaniemy praktycznie natychmiast, nawet gdy wyślemy SMS w nocy.

Dla kogo pożyczka SMS?

W ostatnich miesiącach kredyty przez SMS to bardzo popularny produkt kredytowy. Jednak nie wszyscy mieli już z nim styczność. Bardzo dużo ludzi ciągle nie wie jak używać kredytów SMS i dla jakiej grupy są one korzystne. Postaram się was doinformować w dzisiejszym artykule.

Kredyt na zakupy

Wychodząc do centrum handlowego na zakupy za każdym razem zabieram ze sobą sześćset euro więcej na nieprzewidziane wydatki. Jednak czasami, gdy brakuje mi gotówki nie mogę sobie na to pozwolić. Oczywiście brak pieniędzy w portfelu nie jest równoznaczny z tym, że pieniądze są mi niepotrzebne. W przedstawionej sytuacji niejednokrotnie ratowały mnie kredyty SMS.

Błyskawiczna pożyczka wyłącznie przez SMS

Mnóstwo firm udzielających pożyczek podkreśla w reklamach szybkość z jaką wydawana jest decyzja o pożyczce oraz szybkość przelania gotówki na nasz rachunek bankowy. Niestety reklamy mało kiedy są prawdziwe. W prawdziwym świecie czas udzielenia pożyczki w banku jest dość długi. Jedyną prawdziwą błyskawiczną metodą na pożyczkę są pożyczki udzielane przez.

Jakie są koszta kredytu SMS?

W ostatnim czasie bardzo często można usłyszeć o kredytach SMS. Jednak bardzo często pomijany jest rzeczywisty koszt tego typu pożyczki, a jest to niezwykle istotna informacja dla klientów. W dzisiejszym wpisie postaram się omówić ile kosztuje taki kredyt. Wszystkie informacje czerpałem z serwisu: http://pozabankowiec.pl/472/mini-credit-opinie-pytania-odpowiedzi/.