Kredyt SMS

Twój doradca finansowy

Plusy debetu na koncie

Pożyczki bankowe to doskonały sposób na nabycie luksusowych towarów lub zachowanie płynności finansowej w czasie miesięcy bez dochodu. Niestety częste składanie wniosków o pożyczkę bankową może być dość problematyczne, gdyż wiąże się z koniecznością wizyt w banku i każdorazowo wypełniania wielu papierków. O wiele wygodniejszym rozwiązaniem jest możliwość debetu na koncie bankowym.

Debet na koncie osobistym umożliwia nam skorzystanie z gotówki, której nie posiadamy, czyli praktycznie działa jak kredyt. Różnica polega na tym, że po nadprogramowe pieniądze jesteśmy w stanie sięgnąć o dowolnej porze bez potrzeby wizyty w placówce banku i czekania na decyzję o kredycie. Wystarczy raz podpisać umowę o debet na rachunku i będziemy mogli z niego korzystać przez wiele lat.

Bocian pożyczki

Oczywiście debet na koncie osobistym ma też inne plusy. Najważniejszą zaletą jest małe oprocentowanie takiego kredytu. Dzięki czemu koszt pożyczki w postaci debetu jest o wiele mniejszy niż koszt standardowego kredytu bankowego. Plusem jest także brak konieczności spłaty takiego zadłużenia w każdym miesiącu. Oznacza to, że możemy dzisiaj zadłużyć się, a pokryć ten dług dopiero za kilkanaście miesięcy.

Oczywiście debet na rachunki bankowym nie każdemu będzie odpowiadał. Takim czytelnikom polecam kredyt Bocian: pożyczki bocian